یخدان یونولیتی
یخدان یونولیتی چیست؟
مهر 24, 1400
یخدان یونولیتی از کجا بخریم؟
مهر 28, 1400
 فوم بسته بندی یونولیتی چیست؟ و مقاله راهنمای جامع فوم درباره فوم بسته بندی یونولیتی  و روش‌های تولید فوم صحبت کردیم. درادامه باید گفت.
محصولات تولید شده از فوم را می‌توان در همه جا یافت، مانند: صندلی، فوم بسته‌بندی، پوشک نوزاد، تشک، مبلمان، اثاثیه ولوازم داخلی. در اینجا می‌خواهیم انواع شیوه‌ها و روش ساخت فوم پلی یورتان و محصولات شگفت انگیزش را که بسیار متنوع است برای شما بیان کنیم.
ترکیبات فوم گروه بزرگی شامل فوم سلولی بسته مانند پلی اتیلن و فوم EVA و فوم سلولی باز مانند فوم پلی یورتان را تشکیل می‌دهند.
شما می‌توانید این محصول را در جعبه‌های بسته‌بندی فومی، تشک یا بالش، اثاثیه یا مبلمان و بسیاری از محصولات دیگر پیدا کنید.
تکنیک‌های ساخت فوم در تمامی مراحل تولید به کار گرفته می‌شود.
با استفاده از دستگاه‌های مخصوص شما می‌توانید فوم ‌های سفارشی و مورد نظر خود را در ابعاد، ضخامت‌ها، رنگ‌ها و تراکم‌های مختلف تولید کنید.
در ادامه ما در ۷ مرحله به شما روش تولید فوم پلی یورتان را توضیح می‌دهیم.

برش سفارشی یا Die Cutting

این فرآیند بسیار مهم است به این دلیل که شما قصد تولید فوم پلی یورتان با کیفیت و با رعایت خواسته‌های مشتری را دارید.
با دقت فراوان در تمامی مراحل تولید ما از ابزارهای مختلفی مانند قالب‌های فولادی، دستگاه پرس و دستگاه‌های پانچ بر اساس نیازها و سفارش مشتریان استفاده می‌کنیم.

برش سفارشی فوم چیست؟

فهم کل این فرآیند که مربوط به برش است بسیار آسان است.
در گام نخست باید طراحی اولیه (CAD) به طور کامل انجام شود. سپس ابزارها را بر اساس این طرح آماده و تنظیم می‌کنیم.با قرار دادن قالب‌ها در دستگاه برش، مواد فوم را می‌توان به‌راحتی و با دقت طبق اشکال و اندازه‌های سفارشی برش داد.

برش فولادی فوم پلی یورتان

علاوه بر این، برش می‌تواند توسط سیستم دقیق برش دیجیتالی انجام شود. ما فقط فوم را داخل دستگاه قرار می‌دهیم،برش دلخواه خود را به صورت دیجیتال انتخاب می‌کنیم و سپس سیستم، کل فرایند را بر اساس نیازهای شما انجام می‌دهد.
نکته مهم این است که نتیجه ارزشمندی را به‌دست می‌آوریم. همچنین، این روند قابلیت سازگاری با دیگر فرآیندها را دارد و این یک مزیت و ویژگی مهم به شمار می‌رود تا شما بتوانید به‌صورت جامع برروی این فرآیند کار کنید.
همچنین شما می‌توانید با حجم‌های بالا کار کنید. این بدین معنی است که شما می‌توانید صدها فرآیند را در ساعت انجام دهید و برش‌ها را در کسری از ثانیه انجام دهید.
تمامی مواردی که از این فرآیند انتظار دارید می‌تواند بدون مشکل انجام شود.

مزایای استفاده از برش سفارشی فوم پلی یورتان

این روش بسیار قابل اعتماد، سریع و دقیق است. همچنین این روش تمامی مزیت‌ها و ارزش‌های دلخواه شما را شامل می‌شود.همچنین یک از انواع تکنیک‌های ساخت فوم، تولید فوم ارزان قیمت است که به‌طور گسترده‌ای در ساخت واشر و دیگر قطعات فوم سفارشی استفاده می‌شود.
با استفاده از این روش شما دیگر نگران تولید محصولات سفارشی خود نخواهید بود. همچنین دستگاه پرس را می‌توان با ظرفیت بالایی به کار گرفت،این دستگاه بسیار دقیق است و هر برش را می‌توان با توجه به معیارهای موردنظر انجام داد.

مزایای استفاده از برش سفارشی فوم پلی یورتان


این روش بسیار قابل اعتماد، سریع و دقیق است. همچنین این روش تمامی مزیت‌ها و ارزش‌های دلخواه شما را شامل می‌شود.

همچنین یک از انواع تکنیک‌های ساخت فوم، تولید فوم ارزان قیمت است که به‌طور گسترده‌ای در ساخت واشر و دیگر قطعات فوم سفارشی استفاده می‌شود.

با استفاده از این روش شما دیگر نگران تولید محصولات سفارشی خود نخواهید بود. همچنین دستگاه پرس را می‌توان با ظرفیت بالایی به کار گرفت.

این دستگاه بسیار دقیق است و هر برش را می‌توان با توجه به معیارهای موردنظر انجام داد.

 

فوم بسته بندی پلی
چرا باید از برش سفارشی فوم بسته بندی یونولیتی استفاده کنیم؟
این سیستم بسیار قابل اعتماد و کارآمد است و به شما اجازه می‌دهد تا برش کامل و راحتی را همراه با نیازهای خود در هر زمان که به آن نیاز دارید، انجام دهید.
نه تنها این، بلکه شما همواره کنترل امور را در دست دارید و می‌توانید آزادانه هر محصولی که نیاز دارید را تولید کنید.کیفیت همیشه مهم‌ترین موضوع است و همچنین می‌توانید بدون نگرانی و با بالاترین دقت از این دستگاه استفاده کنید.با این روش می‌توانید طیف وسیعی از محصولات فومی مانند، واشر لاستیکی فوم و دیگر محصولات سفارشی را تولید کنید.

برش عمودی و افقی سفارشی فوم بسته بندی یونولیتی

هر دو برش عمودی و افقی طراحی شده‌اند تا بهترین عملکرد را در ارائه دهند. این روشی بسیار مفید و متنوع است که فوم را به اشکال مختلف مانند مربع، مستطیل و غیره تبدیل می‌کند.
اره‌های عمودی برای برش مقدار زیادی از فوم مناسب هستند. اگر می‌خواهید قطعات کوچکتری بدست آورید این روش یک گزینه مناسب است.
ما قطعه بزرگ را انتخاب می‌کنیم، آن را در داخل اره عمودی قرار می‌دهیم و سپس اندازه تیغه را تنظیم می‌کنیم. این کار باید در نهایت دقت انجام می‌شود و هر برش با بالاترین کیفیت انجام می‌شود.
اره‌های افقی بسیار کاربردی هستند. نتایج و محصولاتی که از این روش بدست می‌آید بسیار راضی کننده است و نحوه استفاده از آن‌ها نیز آسان است.
ما در سریع ترین زمان ممکن می‌توانیم این روش را راه‌اندازی و از آن استفاده کنیم و محصولی با کیفیتی که انتظار داریم را بدست آوریم.کیفیت نهایی محصول همان چیزی است که باید به آن توجه داشته باشیم.

مزایای برش عمودی و افقی فوم

از آنجا که کل فرایند روش برش فوم بسته بندی یونولیتی به صورت دیجیتالی اتفاق می‌افتد، شما  نتایجی را که انتظار دارید بدون نگرانی به دست می‌آورید.
همچنین ابتکار عمل را در دست دارید و محصول را با کیفیت موردنظر بدست می‌آورید.برش عمودی و افقی بخش بسیار مهمی از فرآیند ساخت به حساب می‌آیند.
این تکنیک بسیار آسان و مؤثر است. همچنین این روش عملکرد بسیار دقیقی دارد و برش‌ها با دقت فراوان انجام می‌گیرد و نیز طوری طراحی‌اند که می‌تواند محصولی با بالاترین کیفیت تولید کند.
برش CNC 

اگر سفارشات یونولیت زیاد باشد از قالب ریخته گری استفاده میکنند در غیر این صورت برش CNC میتواند گزینه مناسبی باشد.

این روش بسیار دقیق و نظام‌مندی است که نتایج بسیار خوبی را به دنبال دارد.در این روش از تکنولوژی‌های مدرن در هنگام برش استفاده می‌شود، بنابراین باعث افزایش ظرفیت تولید، سرعت و دقت می‌شود.
این روش ما را در برش اشکال سخت یاری می‌کند. این روش بر اساس طراحی‌های اولیه و مفهومی انجام می‌شود. روش مفهومی به ما کمک می‌کند تا محصولات را با کیفیت، سرعت و دقت بالایی تولید کنیم.
این فن آوری‌های CAD کمک می‌کند تا در بهبود اندازه محصولات فوم مانند دقت در اندازه، افزایش سرعت برش و افزایش تولید مواد کمک می‌کند. این روش بی شک نسبت به روش‌های دیگر کاربردی‌تر است.
برش CNC توانایی برش طیف وسیعی از محصولات را مانند پلی اتیلن، پلی یورتان و فوم EVA را دارا است. این روش در صنایع مختلف نیز در گستره وسیعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانند صنعت مبلمان، صنعت خودرو، صنعت بسته‌بندی و بسیاری از صنایع دیگر.
کارخانه‌های مدرن به خوبی تجهیز شده‌اند و از دستگاه‌های دیجیتالی استفاده می‌کنند، این دستگاه می‌تواند با کمک کامپیوتر طراحی اشیاء را انجام دهد، بنابراین می توان آن‌ها را به‌راحتی برش داد.
هنگامی که ما در مورد روش‌های تولید ارزان و مقرون به صرفه فوم صحبت می‌کنیم، مطمئنا دیگر تکنیک‌های ساخت فوم منظور نظر ماست
قالب سازی صنعتی از مشاغل بسیار مهم و پرکاربرد در صنعت است و در جهت ساخت انواع قطعات با اندازه و جنس های گوناگون استفاده می شود. استفاده از قالب ها از گذشته های بسیار دور مرسوم بوده است. قالب ها اولین بار جهت تولید انبوه قطعات مورد استفاده قرا گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.