قیمت فوم ،یونولیت سقفی
قیمت فوم
فروردین 16, 1401
فوم پلی اتلین
فوم پلی اتیلن
فروردین 18, 1401

فوم چیست؟وچه کاربرد های دارد؟

فوم هادر اصل یک عایق در برار حرارت و صوت میباشند و کاربرد فوم در صنایعی مانند ساختمان سازی ، در فعالیت های مختلف صنعتی ،در صنعت موسیقی  و اینکه کاربرد فوم های فشرده چه چیز های هستند را  مورد بررسی قرار میدهیم.

کاربرد فوم فشرده

کاربرد فوم

یونولیت فشرده

فوم فشرده، به خاطر اینکه از تراکم بالا برخورداری است،در صنایع مختلفی، کاربرد گسترده ای دارد. فوم فشرده در اندازه و ضخامت های متفاوت و گوناگون تولید و عرضه می گردد.

از این نوع فوم می توان در جهت تولید محصولات دیگر به عنوان ماده اولیه استفاده برد. همچنین این محصول علاوه بر کاربردهای متفاوت، از رنگ بندی متنوعی نیز برخوردار می باشد. در ساختار فوم فشرده، از فوم مرغوب و با کیفیت ای وی ا ( eva) استفاده شده است.

فوم بسته بندی دستگاه چرخ گوشت خانگی

فوم بسته بندی

بسته بندی دستگاه چرخ گوشت خانگی برای محافظت در برار ضرباتی است که در هنگام جا به جایی رخ می دهید و و کاربرد فوم بسته بندی دستگاه چرخ گوشت میباشد.

 

کاربرد فوم در صنایع نظامی

در صنایع نظامی از فوم ها برای ساخت انواع تجهیزاتی اعم از سپرهای نظامی کلاه های ایمنی ،جلیقه ها و… استفاده میکنند و ای نوع فوم evaنام دارد. و دلیل استفاده از این نوع فوم این است که این فوم سبک بوده و دارای استحکامی بیشتر میباشد.

کاربرد فوم در صنایع نظامی

کاربردفوم پلی یوتارن در صنعت ساختمان سازی

فوم پلی یورتان به دلیل استقامت و ضد آب بودن ان در صنعت ساختمان سازی مورد توجه معماران قرار گرفته است و امروزه در بیشتر ساختمان ها ما انها را مشاهده میکنیم.

از فوم های پلی یوتان در کف سازی ساختمان ها استفاده میشود که در هنگامی تاسیسات یک ساختمان تمام میشود یک لایه از فوم بتنی ساخته شده میریزند به طوری ها تمام سوراخ کف را پوشش دهد که باعث جلو گیری از رطوبت وارده میشود.

کاربرد فوم پلی یورتان در ساختمان سازی

کاربرد فوم در صنعت خودرو سازی :

  • فوم Eva در صنعت خودرو سازی مورد استفاده قرار گرفته. و در قسمت های مختلف خودرو مانند درب خودرو. داشبورد. داخل آینه و داخل قسمت کیلومتر شمار به عنوان ضربه گیر و … مورد استفاده قرار می گیرد.
  •  فوم پلی یورتان نیز در صنعت خودروسازی. در قسمت های فوم صندلی. داشبورد. عایق صوتی. ضربه گیر. لایه زیرین چرم لبه درب. زیر آرنجی. سقف خودرو و عایق حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.