راهنمای خرید فوم بسته بندی
اردیبهشت 22, 1401
ورق یونولیت
خرداد 12, 1401

یونولیت بسته بندی :

 

خط تولید یونولیت بسته بندی یکی از خط تولیدات پر زحمت می باشد ضمن اینکه این خط تولید، یک شغل نو و جدید به حساب نمی آید و افراد زیادی این خط تولید را راه اندازی کرده اند که طی این سالها به خطر های احتمالی این کسب و کار و یا سود های مختلف پی برده اند.

یونولیت یکی از مهم ترین نیاز های روز به شمار می رود و برای بسته بندی کالاهای صنعتی و لوازم خانگی تا به کارگیری در عایق کاری اتاق های مختلف و سقف های تیرچه بلوک استفاده میشود. همچنین در معماری کاربرد بسیار زیادی برای ماکت سازی و شبیه سازی محصولات تولیدی برای خواص شکل پذیری آن، دارد.

 

بیشتر بخوانید : 5 دلیل برای استفاده از یخچال های یونولیتی، یخدان یونولیتی، همه چیز در مورد قالب سازی

 

کاربرد‌های مختلف یونولیت بسته بندی

 

انواع تابلوها (مانند تابلوی اعلانات)

ورق و بلوك‌های پلاستوفوم در بسته‌بندی‌های خاص و شكل دهی با دستگاه برش

فوم یونولیت

ورق یا دانه‌های فوم (گرانول) جهت ساخت اشكال

انواع طرح‌ها و حروف فارسی و انگلیسی

ساخت ماكت و المان

 
تابلو تبلیغاتی و تزیینی

عایق ساختمان

یونولیت

بلوك‌ سقفی

 

یونولیت در سردخانه‌

استودیو صدابرداری و ایزولاسیون

 

سرمایه لازم برای راه اندازی خط تولید یونولیت بسته بندی

 

arminfoam

برای راه اندازی خط تولید یونولیت بسته بندی که در اندازه های مختلف می توان تولید کرد به عنوان مثال با در نظر گرفتن زمینی به مساحت ۸۰۰ مترمربع سرمایه ای به میزان یک الی دو میلیارد موردنیاز است چرا که نیاز است تا در قدم های اولیه ابتدا محل احداث کارگاه یا کارخانه، خرید تجهیزات و تعداد نیروی کار موردنظر مشخص شود.
در صورتیکه جزء افراد سرمایه گذار هستید بهتر است بدانید در این راه رقیبان بسیار زیادی خواهید داشت که کار را برای شما بسیار دشوار میکنند و شما زمان نسبتا طولانی نیاز دارید تا بتوانید محصول خود را تولید و به بازار معرفی کنید .
همچنین برای فروش و عرضه آن به بازار، با در نظر گرفتن بازار هدف و تشخیص نوع مورد نیاز یونولیت در کشور و استان مورد نظر، هزینه های اضافی مانند حمل و نقل و بازاریابی و در صورت لزوم ، توضیع آن به خوبی آگاه شوید چرا که دارید وارد بازاری بسیار رقیب پذیر و سنگین می شوید و با فروش های کم و ضرر های متعدد شاهد ورشکستگی و فروپاشی شغل تازه تأسیس خود می باشید.
بعد از بازگشت سرمایه اولیه منتظر سوددهی در این کسب و کار باشید به همین دلیل برای جایگزین خط تولید روشهای بسیار زیادی وجود دارند که شما را به هدفتان رسانده و باعث می شوند سرمایه خود را چندین برابر کنید و باعث رشد و پرورش شغل و جایگاه اجتماعی خود باشید.

 

دوست داری اطلاعاتت بیشتر بشه : تولید فوم بسته بندی، انواع فوم، سه ویژگی یخدان های دسته دار

 

دستگاه تولید یونولیت بسته بندی

 

arminfoam


دستگاه تولید یونولیت (Foam injection) دونوع فشار قوي. ( که به طور معمول مایعی همانند پلی ال یا پلی ایزوسیانت یا موادی که فرمولهای خاص دیگری دارند دریافت می شوند. و پس از آن طی یکسری واکنشهای شیمیایی به فوم های پلی یورتان تبدیل می شوند). پروسه واکنش اختلاط تبدیل شدن فوم پلی یورتان به نام واکنش قالبگیری تزریقی یاRIM نامیده می شود. لازم به ذکر است این دستگاه ها تمام اتوماتیک بود و شما فقط برای جابجایی یونولیت های ساخته شده. به یک یا چند نفر نیرو نیاز خواهید داشت.
همچنین برای خرید مایع ( پلی ال یا پلی ایزوسیانت ). باید با شرکت های مختلف قرار داد بسته یا به صورت مسقیم از پتروشیمی ها تهیه کنید و طی مراحل خاصی. شما مواد مورد نیاز را تهیه کرده و برای تولید یونولیت. بسته به نوع محصول مورد نیاز از آن اسفاده کنید.
شما دوستان عزیز میتوانید قیمت و مشخصات دستگاه های تولید یونولیت بسته بندی را در سایت های مانند دیوار، شیپور و نیازروز مشاهده نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.