آرمین فوم رضوی

شرکت آرمین فوم رضوی با توکل به قدرت لایزال الهی ، کوشش ، هدفمندی و تلاش که نشانگر اهمیت موضوع فعالیت این شرکت در خصوص تولید انواع محصولات پلاستوفومی از قبیل بلوکه های سقفی سبک و ورق عایق پلاستوفومی طراحی و تولید انواع بسته بندیهای پلاستوفومی و همچنین تولید انواع تریموس می باشد و معتقد است که توسعه پایدار بر محور دانائی و کیفیت شکل می گیرد لذا این شرکت با در اختیار داشتن سرمایه عظیم نیروی انسانی متخصص ،متعهد و مجرب و با تامین تجهیزات پلاستوفومی به دهها پروژه در زمینه پوششهای صنعتی، محافظتی، ترمیم و آب بندی سطوح بتنی و فلزی و آب بندی درزهای اجرائی در سرتاسر کشور با بهترین کیفیت توانسته رضایتمندی کارفرمایان محترم را در کارسپاری جلب نماید و همچنان با ارائه راهکارها، کار مسئولانه ، افزایش رضایتمندی مصرف کننده ، حفاظت از محیط زیست ، تلاش در افزایش تنوع و کیفیت محصولات نوین گام بر میدارد .

شرکت آرمین فوم رضوی در جهت بالا بردن کیفیت برتر محصولات خود، ضمن ارتباط با معتبرترین تولیدکنندگان مواد اولیه EPS در جهان،همیشه سعی دارد از موادی که مورد تایید سازمان استاندارد کشور می باشداستفاده نماید.

شرکت آرمین فوم رضوی همگام با ظهور فناوریهای جدید در زمینه کاربرد پلاستوفوم در صنعت ساختمان، با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات تمام اتوماتیک روز دنیا، تولیداتی مطابق با استانداردهای سازمان مسکن و شهرسازی ارایه می دهد.

به نام خداوند مهربان امروز عوامل اصلی موفقیت شرکت ها و بنگاههای اقتصادی داشتن تعهد ، تخصص ، خلاقیت و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظارت و خواسته های مشتریان گوش فراداده و سپس آن را با دانش و فناوری نوین آمیخته و یک اثر ماندگار خلق کنند . گروه آرمین فوم رضوی می بایست در فضایی که احترام و بردباری سرلوحه آن باشد فعالیت کند و هدف مشخص همکاران ارتقاء دانش فنی ، رضایت مشتری ، ارتقاء شغلی و در کنار آن رسیدن به شرایط ایده آل مالی باشد . زیرا اعتقاد داریم که رسیدن به تمامی رویاهایمان درصورتیکه اراده کنیم میسر است . بهتر است همین امروز در آرامش کامل آرزوهایمان را بنویسیم و جهت رسیدن به آنها برنامه ریزی کنیم. زیرا تمام اتفاقات خوب در آرامش کامل صورت می گیرد . پس آرام ، آرام ، آرام … خداوند مهربان را سپاسگزارم که توفیق خدمتگزاری با بهره گیری از سرمایه پر برکت جوانی را به اینجانب مرحمت فرمود. به امید موفقیت در تمامی عرصه ها مهندس آرمین مدیر عامل

مزایای استفاده از بلوک های سقفی پلاستوفوم

  • بسیار سبک
  • اجرای سریع و آسان
  • کاهش در مصرف آهن آلات، میلگرد، تیرچه و بتون
  • کاهش وزن سقف ساختمان به میزان 15 تن در هر 100 متر مربع
  • عایق صوت، حرارت، برودت و رطوبت
  • حمل و نقل سریع و آسان به طبقات
  • کاهش هزینه های لجرایی
  • مقاوم در برابر زلزله
  • بدون ضایعات

انواع محصولات ساختمانی و صنعتی


1- انواع یونولیت سقفی نسوز

نوع طول عرض ارتفاع
A 100 66 20
B 100 66 30
C 120 66 25
D 120 50 25
E 200 50 30
F 200 50 20

2- انواع ورق جهت استفاده در تشک سازی

3- ورق های سردخانه ای p20 و p25 جهت استفاده در عایق کاری

4- ورق های ویژه جهت استفاده در دیوارها و سقف ها در دانسیته های مختلف