راه های ارتباط با ما چیست ؟
شما میتوانید با این لینک به بخش ارتباط با ما وارد شود
راه های همکاری با ما چیست ؟
شما میتوانید با این لینک به بخش همکاری با ما وارد شوید.
آیا ارسال محصول به شهر دیگر انجام میشود ؟
متاسفانه در حال حاظر این امکان غیر فعال است.
یونولیت یا آکاسیو چیست ؟
در ایران بنام پلاستوفوم، یونولیت و آکاسیف شناخته می‌شود که نام اصلی آن پلی‌استیرن یا EPS است. در بسیاری از کشورهای آمریکا شمالی این محصول با نام استایروفوم شناخته می‌شود. یونولیت ماده‌ای سبک و معمولاً سفید که در بسته‌بندی و عایق کاری کاربرد دارد. یونولیت نوعی پلیمر سفید رنگ و عایق رطوبت و صدا و دما است که از فرایندهای پتروشیمی تهیه می‌شود.
پلی یورتان چیست ؟
پلی یورتان با داشتن مواد خاص پیشرفت بسیار زیادی را در انواع صنایع جهان داشت. اولین پلی‌اورتان، از واکنش دی‌ایزوسیانات تولید شد. مهم‌ترین ویژگی این گروه از پلیمرها این است که پس از واکنش ساختاری پایدار به وجود می‌آید. خلاصه اینکه، پلی‌اورتان در اشکال مختلف مانند : فراورده‌های فوم، فیلم، الاستومرها، پودرها، مایعات و امولسیون‌ها قابل تولید هستند.
انواع پلاستوفوم یا یونولیت
1 - پلاستوفوم فشرده 2 - پلاستوفوم سقف 3 - پلاستوفوم دیوار
پلاستوفوم سقفی چیست ؟
ومین نوع یونولیت ، یونولیت سقفی استاندارد است . از این یونولیت به عنوان قالب بتن در سقف‌های دال یک طرفه یا اصطاحا تیرچه بلوک استفاده می‌شود . معمولا این یونولیت به صورت مکعب مستطیل استفاده می‌شود و دارای ابعاد 200،50 و 25 است. دانسیته یونولیت سقفی ملاک اصلی تشخیص وزن آن است .
پلاستوفوم فشرده چیست ؟
یونولیت فشرده یکی از انواع یونولیت است . این یونولیت از وزن بالایی برخوردار است . بالا بودن چگالی این یونولیت به دلیل فشرده بودن یونولیت سبب وزن زیاد آن شده است . این یونولیت کاربرد بیشتری نسبت به یونولیت‌های دیگر دارد . کاربرد یونولیت فشرده در صنعت ساختمانی ، صنعت خودروسازی ، صنایع غذایی ، مجسمه سازی ، درب‌های ضد سرقت ، عایق کاری و… است.
پلاستوفوم دیواری چیست ؟
در بعضی از موارد ، از یونولیت برای دیوار نیز استفاده می‌شود . این یونولیت معمولا به صورت یونولیت دیوار پوش فوم ، فوم دیواری تزئینی ، فوم دیوارپوش و یونولیت دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرد . یونولیت دیواری علاوه بر قدرت عایق بودن و جذب صدا ، خاصیت تزئینی نیز دارد . یعنی ظاهر آن به صورتی است که جلوه خاصی به دیوار می‌بخشد. یونولیت دیواری دارای خاصیت هایی از قبیل صدا گیر بودن ، ضد ضربه بودن ، جلوگیری از ضربه در سالن‌های ورزشی ، داشتن قابلیت شست و شو ، برخورداری از ویژگی آنتی باکتریال و… است.