انواع فوم
انواع فوم
اسفند 26, 1400
کاربرد فوم پلی یورتان در ساختمان سازی
کاربرد فوم
فروردین 16, 1401

فوم سقفی عبارت است از پانل های فومی ساخته شده از پلی استایرن اکسترود شده. که به میزان زیادی در عایق بندی سقف و دیوار و همچنین افزایش مقاومت سازه کمک می کند.

از دیگر نام های این محصول یونولیت سقفی. فوم سقفی و یا پانل های یونولیتی میشود. نام برد که به صورت مکعب های سفید رنگ موجود بوده و در زمان بتن ریزی در سقف و یا دیوار کار می شود و در ادامه قیمت انواع فوم ها به شما مشتریان شرح خواهیم داد.

قیمت فوم سقفی استاندارد

قیمت فوم استاندارد

ماده تشکیل دهنده آن پلاستوفوم می باشد. پلاستوفوم نوعی پلیمر با وزن سبک و رنگ سفید بوده. که مقاومت بسیار بالایی در برابر عدم نفوذ سرما و گرما و همچنین آب و رطوبت دارد. این محصول در ابعاد متفاوت به صورت برش خورده و یا ابعاد سفارشی و همچنین در دانسیته های متفاوت به فروش می رسد.

که البته قیمت فوم سقفی های استاندادر متناسب با سایز، و وزنی که دارند محاسبه میشود.(وزن فوم ها بر اساس میزان دانسیته یا چگالی آن متفاوت بوده و معمولا بین 7 تا 8 کیلوگرم بر متر مکعب متغیر است) .

فوم اسفنجی ( پادری )

قیمت فوم

در کنار کیفیت و تنوع محصولات ، قیمت همواره برای مشتریان یکی از مهمترین موارد به حساب می آید. فروشگاه آرمین فوم رضوی تضمین می کند که مناسب ترین قیمت کفپوش اسفنجی را ارائه دهد.

هدف شرکت آرمین فوم رضوی آرامش و راحتی مشتریان می باشد. به این منظور بهترین برندها را با قیمتی مناسب فراهم کرده تا شما بتوانید خریدی لذت بخش را داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت فوم اسفنجی و همینطور راهنمایی در مورد سایر محصولات نظیر انواع فوم های بسته بندی و اکاسیو های یونولیتی، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

فوم رنگی

قیمت فوم

فوم رنگی ساده 10رنگ A4 در رنگهای جذاب برای کاردستی و ساختن اشکال جذاب برای دانش اموزان و والدین استفاده میشود.

برای اطلاع از قیمت فوم رنگی و همینطور راهنمایی در مورد سایر محصولات نظیر انواع فوم های بسته بندی و اکاسیو های یونولیتی، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.